Diren Kerkük, Diren Filistin!!!

Diren Kerkük, Diren Filistin!!!

Diren Kerkük,Diren Filistin!!!

Emperyalizm’in Kerkük’teki oyunlarını ve de zalim emperyalizm’in Filistin’deki oyunlarını ve kirli yüzlerini biliyoruz! Emperyalizm; Amerika’sıyla, İsrail’iyle, Çin’iyle, Fransa’sıyla, İngiltere’siyle, Rusya’sıyla Dünyanın her yerinde kolkola! Bir gün boğulacakları kan gölleri meydana getiriyorlar. Tek çare: Mazlumların şuurlanması ve bunların kirli yüzlerini teşhir ederek, kirli oyunlarını bozmaları. 

Sykes-Picot, Herlz, Lawrens ve entrikaları ölmediler! Ortadoğu'da karanlık ve çirkin yüzleriyle gezmeye devam ediyorlar. Tek çare: Mazlumların şuurlanması! Osmanlı sahneden çekileli zalim emperyalizmin özellikle Ortadoğu'da" paylaşım ve bölüşüm" hesabı bitmedi!

Doğu Türkistanlıların, Filistinlilerin, Kerküklülerin, Kırımlıların şanlı mücadeleleri destan olmaya ve onları kirli kanlarında boğmaya devam edecek!!!

Türk Milleti; Ne Kerkük’ü, ne Kırım’ı, ne Karabağ’ı, ne Kaşgar’ı ve de ne Filistin’i Zihninden çıkarmayacak! Geceler uykusuz, yürekler sızılı devam edecek!!!

Prof.Dr.Nedim Ünal

Ocak Başkanı

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Salgın Tehlikesi Nedeniyle Sohbetlerimiz Ertelenmiştir
Konuşmacı: Bilahare duyurulacaktır
Tarih: 16 Mart 2020
Saat: 20:00
Yer: Sivrioğlu Konağı / Odunpazarı

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi